08.06.2016g. u kino dvorani upriličena je ZAVRŠNA SVEČANOST ZA PREDŠKOLCE. Na samom početku ravnateljica se sa kratkim govorom zahvalila roditeljima i djelatnicama. Program je ove godine bio zaista poseban, pogotovo šaljivi igrokaz „Igrajmo se mora“. Za glazbenu podlogu bio je zadužen Ivica Tomić – Belafaj. Na kraju programa slijedila je svečana dodjela diploma uz koju su im uručeni i pokloni: knjiga – lektira za 1. ili 2. razred osnovne škole, zajednička fotografija, spomenar prijatelja iz vrtića i njihovi radovi od cijele pedagoške godine. U ime roditelja zahvalila nam se i uručila poklone Snježana Matić Nižetić , a nisu zaboravili ni tetu Pavlu Petrović koja nam se pridružila na pozornici gdje joj je i mjesto jer je velikim dijelom zaslužna za odgoj i obrazovanje ove generacije predškolaca.