Zabavni lutkarski mjuzikl “Novogodišnji poštar”

by | stu 26, 2019

Dragi roditelji,

U srijedu,4.12.2019.g. nam u posjetu dolazi Studio Suncokret.

Studio SUNCOKRET ima novi originalni zabavni lutkarski mjuzikl “Novogodišnji poštar”.

Svake godine u prosincu najzaposleniji čovjek je -poštar. On mora uručiti Djeda Mrazu na tisuće pisama u kojima djeca pišu što bi željela da im donese za Božić i Novu godinu. Ali i uz najbolju volju, sve mu je krenulo naopako. Zagubio je torbu, zaglavio se u liftu, izgubio se u snijegu i umalo zakasnio uručiti pisma sa dječjim željama. Djevojčica Lana i dječak Mirko ga neprestano požuruju, ali bez pomoći Patuljka i Snješka poštar bi teško obavio ovaj slatki novogodišnji zadatak.

Lutkarski mjuzikl“ Novogodišnji poštar“ nudi nekoliko prekrasnih prigodnih songova, interaktivni doživljaj kićenja jelke i brojne vesele zgode  i nezgode, sve do dolaska dragog Djeda Mraza.

Predstava će se održati u vrtiću s početkom u 9:30.

http://www.mucalo-suncokret.com/predstave

Cijena ulaznice je “25kn.