Sjednica Upravnog vijeća

Sjednica Upravnog vijeća DV „Selca“ održana je 2.12.2019.g sa sljedećim dnevnim redom:

Dnevni red:

  1. Prijedlog za usvajanje Pravilnika o postupku unutarnjeg prijavljivanja nepravilnosti i imenovanju povjerljive osobe
  2. Razmatranje pristiglih molbi na natječaj za:
  • stručni suradnik (bilo kojeg profila psiholog, defektolog ili logoped) na određeno puno radno vrijeme (za vrijeme trajanja projekta)
  • voditelja/icu kraćeg programa engleskog jezika – jedan (1) izvršitelj/ica za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu (za vrijeme trajanja projekta, a najviše 18 mjeseci od odobrenja provedbe programa): odgojitelj predškolske djece uz uvjete jezika utvrđene programom; nastavnik predškolskog odgoja uz uvjete utvrđene programom; osoba koja ispunjava uvjete za učitelja engleskog jezika u osnovnoj školi
  • voditelj/ica kraćeg programa kineziološke aktivnosti – 1 izvršitelj/ica – na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu (za vrijeme trajanja projekta, a najviše 18 mjeseci od odobrenja provedbe programa): odgojitelj predškolske djece uz uvjete utvrđene programom; nastavnik predškolskog odgoja uz uvjete utvrđene programom; osoba koja ispunjava uvjete za učitelja tjelesne i zdravstvene kulture u osnovnoj školi

3. Prijedlog financijskog plana za 2020.g. i projekcije za 2021. i 2022.g.