Sjednica Upravnog vijeća

Sjednica Upravnog vijeća DV „Selca“ održana je 17.10.2019.g sa sljedećim dnevnim redom:

Dnevni red:

1. Razmatranje pristiglih molbi na natječaj za:

stručni suradnik/ica – (bilo koje stuke: psiholog, logoped, defektolog) – 1 izvršitelj/ica – na određeno, puno radno vrijeme (za vrijeme trajanja projekta)

2. Donošenje odluke o poništenju zadnjeg natječaja za stručnog suradnika
3. Razmatranje prijedloga ravnateljice o raspisivanju natječaja za:

stručni suradnik/ica – (bilo koje stuke: psiholog, logoped, stručnjak edukacijsko rehabilitacijskog profila) – 1 izvršitelj/ica – na određeno, puno radno vrijeme (za vrijeme trajanja projekta)

Na natječaj za stručnog suradnika/icu – (bilo koje stuke: psiholog, logoped, defektolog) – 1 izvršitelj/ica – na određeno, puno radno vrijeme (za vrijeme trajanja projekta) nije pristigla ni jedna molba, stoga se poništio natječaj za stručnog suradnika.

Ponovo je raspisan natječaj za stručnog suradnika/icu (bilo koje stuke: psiholog, logoped, defektolog) – 1 izvršitelj/ica – na određeno, puno radno vrijeme (za vrijeme trajanja projekta), koji ćebiti otvoren dok se ne primi koja molba.