Nove radionice za roditelje biti će održane 24.10. (utorak) i 25.10. (srijeda) u prostorijama dječjeg vrtića od 17-19h.

Ovo je drugi blok radionica koje održavamo u ovoj pedagoškoj godini.

Jednim dijelom napravljenih ukrasa planiramo sudjelovati na humanitarnoj prodajnoj izložbi Udruge “Most” “A di si ti?” kao i prošle pedagoške godine koja se održava u mjesecu prosincu.

Drugim dijelom planiramo organizirati humanitarnu prodaju ukrasa za prikupljanje novca za pomoć potrebitima u našoj Općini “Selca” kako bi ih razveselili za blagdane.

Zahvaljujem tati, Mošić Nikiju koji je za prošlu radionicu pripremio potrebni kamen za jerulice, roditeljima koji su prikupljali plastične boce, te g. Trutanić Boženku (caffe bar Perivoj) na prikupljanju staklenih boca za izradu vaza. Također zahvaljujem roditeljima koji su se odazvali odmah na prvom bloku radionica: Doris Sviben, Mirjana Jelinčić, Katarina Vrsalović i Zorana Nižetić.

Veselimo se novom druženju.