Predstava: KOJE JE GODIŠNJE DOBA NAJLJEPŠE ?

by | stu 8, 2017

Studio SUNCOKRET je umjetnička organizacija iz Splita koju je osnovao

Duško Mucalo, ujedno autor priče, stihova i glazbe edukativnog lutkarskog mjuzikla.

Nakon velikog uspjeha prva dva lutkarska mjuzikla: Festival životinjskog carstva i Slon Bon ton koji su diljem Hrvatske izvedeni po nekoliko stotina puta, Studio SUNCOKRET ima novi edukativni, razigrani i raspjevani lutkarski mjuzikl

KOJE JE GODIŠNJE DOBA NAJLJEPŠE ?

U njemu se četiri predstavnika godišnjih doba: Snješko, Zeko, Dupin i Jesenje stablo, prepiru i pokušavaju dokazati jedno drugom da je upravo njihovo godišnje doba najljepše. Pri tom ističu najbolje karakteristike svog godišnjeg doba, vješto prikrivajući one lošije. Niz atraktivnih songova, među kojima se posebno izdvajaju oni o zimi, proljeću, ljetu i jeseni, nova scenska rješenja te  atraktivne lutke i rekviziti čine ovaj lutkarski mjuzikl izuzetno privlačnim,   olakšavajući djeci usvajanje znanja o četiri godišnja doba. Odgovor da je svako godišnje doba lijepo na svoj način, djeca saznaju u završnom songu mjuzikla.

Trajanje lutkarskog mjuzikla je 30 minuta.

Cijena : 25 kn

U našem vrtiću 15.11.2017.g. (srijeda) u 13:15h.