OBAVIJEST

by | svi 20, 2020

Poštovani roditelji,

Sigurno ste čuli za nove Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi u kojima je navedeno da se u vrtiće može primiti 15 do 20 djece po grupi („što ne znači da je 20 maksimalan broj“).

Također znate da se otok Brač nalazi pod posebnim mjerama, koje su uvedene 10.5.2020. a kojima smo preskočili prve mjere popuštanja vezane za rad vrtića.

S nestrpljenjem očekujemo sljedeću sjednicu Stožera otoka Brača, koja će se održati u petak, 22.5.2020. kada ćemo imati više informacija o tome prema kojim Uputama HZJZ naš vrtić kreće s radom (Upute HZJZ od 29.4.2020. ili Upute HZJZ od 20.5.2020.)

U koliko krećemo po Uputama HZJZ od 29.4.2020., u vrtić bi krenula djeca koja su već prijavljena po zadnjoj provedenoj anketi.

U koliko krećemo po Uputama HZJZ od 20.5.2020., u vrtić bi krenula djeca svih zainteresiranih roditelja. I tome se nadamo.

Ako netko ipak ne planira poslati svoje dijete u vrtić, molimo roditelje da se jave radi organizacije rada.

S poštovanjem,

RAVNATELJICA DV „SELCA“

PETRA NIŽETIĆ