Briga i ljubav za drugoga

by | pro 20, 2019

I ovu godinu smo sujelovali u humanitarnoj akciji Udruge “Most” pod nazivom „A di si ti?“  koja je održana 14.12.2019.g. Kao i prošle godine, dječji vrtić „Selca“ je prikupljao novac za beskućnike prodajom rukotvorina koje su napravili roditelji naših polaznika na 3 održane radionice. Hvala vrijednim roditeljima, djeci i nonotu koji su se odazvali na radionice, kao i onima koji su pomogli u prikupljanju potrebnog materijala (N.Mošić, I. Trutanić, I. Bronzović, i N. Ivanac) i omogućili izradu prekrasnih i raznovrsnih jerulica.

https://splitskidnevnik.rtl.hr/fotogalerija/galerija-most-i-splicani-oborili-sve-rekorde-a-di-si-ti

Odazvali smo se humanitarnoj akciji za “Bračke pupoljke” doniranjem kamenih jerulica i ukrasnih jelki za prodaju.

Odazvali smo se i humanitarnoj akciji Caritasa Nadbiskupije Split u akciji “Slatkiš tjedno za dijete jedno” prikupljajući igračku ili slatkiš. Veliki paket slatkiša i veliki paket igračaka je poslan u Caritas gdje će složiti poklone i razveselili potrebitu djecu za blagdane.

Hvala svima na velikom odazivu. 🙂