BOŽIĆNO NOVOGODIŠNJA PRIREDBA – SVETI NIKOLA 2017.

Dječja priredba u čast svetog Nikole održana je 06.12.2017.g. u prostoriji kino-dvorane.

Djeca su i ovu godinu, marljivo sa svojim odgojiteljicama, uvježbavala svoje recitacije i pjesme. Program smo izveli pred roditeljima djece i ostalim gostima te ih tako uveli u nadolazeće blagdane.

Djeca su se iskazala u svojim recitacijama i pjesmama, a izveli smo i mali igrokaz “Kako je sveti Nikola postao dobar”. Program su vodile djevojčice Vesna i Emili.  Nadamo se da je ova priredba sve prisutne napunila božićnim duhom.

Veliko hvala Jakšić Karmenu koji je ovu godinu preuzeo ulogu svetog Nikole te je odslušao dječji program na kraju kojega je djeci podijelio male slatke poklone koje je djeci poklonila Općina Selca. Također hvala i općinskoj knjižnici “Hrvatski sastanak 1888” koja nam je posudila razglas za osu prigodu.

ČESTIT BOŽIĆ I SRETNU NOVU 2018 GODINU ŽELE VAM DJECA I DJELATNICE DV “SELCA”