Anketa – Vrtić kod kuće

tra 14, 2020

Dragi naši roditelji i vrijedna djeco!
Priveli smo kraju prvi tjedan našeg rada “vrtića kod kuće”. Nadamo se da ste uživali i da Vam naši savjeti i prijedlozi koriste! Kako bismo na jednostavan način dobili od Vas povratne informacije o zadovoljstvu Vas i Vašeg djeteta, pripremili smo za Vas kratku anketu. Anketu možete popuniti na sljedećoj poveznici:

Anketa je anonimna, a za popunjavanje Vam je potrebno izdvojiti 5 minuta. 


Želimo čuti Vaše dojmove i prijedloge o ovakvom načinu rada! Nalazimo se u situaciji kada moramo biti razdvojeni, ali na ovaj način, barem se osjećamo kao da smo malo s Vama i djecom i u tome uživamo! Hvala Vam još jednom na suradnji!

Želim Vam sretan i blagoslovljen Uskrs! Čuvajte se i pazite i iskoristite kvalitetno i kreativno vrijeme provedeno s obitelji!

Dječji vrtić “Selca”